درباره ما

«برای خوب سفر کردن لازم نیست ثروتمند باشید»؛ این را ما نمی‌گوییم؛ یوجین فودور، سفرنامه‌نویس مشهور آمریکایی-مجارستانی می‌گوید. اما ما اینجاییم تا شمایی را که به‌خاطر هزینه‌های سرسام‌آور، بی‌خیال سفر شده‌اید، دوباره با آن آشتی بدهیم و کاری کنیم دوباره ماجراجویی کنید. ما سفرستی‌ها اینجاییم تا حتی شمایی را که با سفر میانه خوبی ندارید روانه سفر کنیم؛ آن هم با کمترین هزینه و با بهترین خاطره‌ها.

aboutus

اما علاوه بر کاهش هزینه‌ها، شما در سفرست می‌توانید سفرتان را برنامه‌ریزی کنید، جاذبه‌های دیدنی شهرها و کشورها را بهتر بشناسید و به بهترین نحو ممکن هزینه‌هایتان را مدیریت کنید. پس در جواب «سفرست چیست؟» می‌توانیم بگوییم پروژه‌ای است که موسسه دانش بنیان رویان برای شما مسافران و گردشگران داخلی و خارجی طراحی کرده تا بهترین سرویس‌ها و خدمات را در زمینه برنامه‌ریزی سفر و ارائه تخفیف‌های ویژه غذا و سرگرمی، داشته باشید.

خدمات ما در چند جمله کوتاه:

  • بهترین مراکز خرید، رستوران‌ها و مکان‌های دیدنی شهرها و کشورهای مختلف را به شما معرفی می‌کنیم.
  • با توجه به سلیقه و علایقتان، بهترین پیشنهادها را ارائه خواهیم کرد تا تجربه جذاب‌تر و بهینه‌تری از سفر داشته باشید.
  • نزدیک‌ترین رستوران‌هایی را که شامل تخفیف می‌شوند، برای شما دسته‌بندی و معرفی می‌کنیم.
  • در طول سفر به صورت ۲۴ ساعته، در همه روزهای هفته پشتیبان و راهنمای شما خواهیم بود.

سفرست چگونه می‌تواند هزینه‌های سفر شما را بهینه کند؟

جمله معروفی هست که می‌گوید: «سفر تنها چیزی است که وقتی برایش هزینه می‌کنید، ثروتمندتر می‌شوید». البته ما اینجا قصد ثروتمندکردن شما را نداریم اما فرض کنید برای سفری یک هفته‌ای به دبی رفته‌اید. قیمت یک چیزبرگر خوشمزه در رستوران‌های دبی حدود ۴۰ درهم است که اگر بتوانید ۲۵درصد تخفیف از رستوران بگیرید، در همین یک مورد، ۱۰ درهم سود کرده‌اید. حالا فرض کنید در این یک هفته، برای هفت ناهار و شام چقدر می‌توانید هزینه‌هایتان را بهینه‌تر کنید. برای اینکه این اتفاق برای شما بیفتد و رستوران‌های دلچسب، تفریحات هیجان‌انگیز و جاذبه‌های دیدنی در حین سفر برایتان کم هزینه‌تر شوند، کافی است کوپن یک ماهه سفرست را داشته باشید تا همه این‌ها با هم، آن هم تنها با ۱۱۰ هزار تومان میسر شود.

احتمالا بعضی از شما همراهان سفرست می‌خواهید اطمینان داشته باشید که غذاهای بهترین رستوران‌ها را با بهترین کیفیت نوش جان می‌کنید. برای همین ما این امکان را برای شما ایجاد کرده‌ایم که اگر از اولین سفارشتان راضی نبودید، هزینه‌ شما را برگردانیم. حتی اگر در طول سفرتان هم از پکیج ما استفاده نکرده باشید، با تماس با پشتیبانی سفرست می‌توانید هزینه خودتان را پس بگیرید.

aboutus